fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Kurs hiszpańskiego - szybka nauka język hiszpański i lekcje lub kursy języka hiszpańskiego (Cambridge School of English Warszawa)

kurs, szybka nauka i kursy języka hiszpańskiego, język hiszpański Warszawa

Indywidualne, grupowe, korepetycje, przygotowanie do egzaminów
Hiszpański dla biznesu – szkolenia językowe w firmach

„Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu”. Antoni Czechow

kurs hiszpańskiego

W naszej szkole językowej organizującej kursy języka hiszpańskiego możecie Państwo nabyć umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim i :

* dołączyć do grupy na każdym poziomie zaawansowania zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages) lub,
* zamówić indywidualne lekcje hiszpańskiego, całkowicie dostosowane do Państwa potrzeb, celów, możliwości lingwistycznych i czasowych. Lekcje indywidualne hiszpańskiego mogą odbywać się w Państwa firmie lub domu albo w profesjonalnie przygotowanych do tego celu salach wykładowych w naszych szkołach językowych w  Warszawie w następujących lokalizacjach:

- Centrum, ul. Widok 10/1
- Centrum - Śródmieście, ul. Konwiktorska 7

Naukę hiszpańskiego można rozpocząć w każdym wybranym przez Państwa terminie, tempo kursu hiszpańskiego jest zawsze dopasowane do Państwa preferencji. W naszej szkole językowej nie ma wakacji ani ferii, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć edukację językową.

Gwarantujemy ponadprzeciętną zdawalność egzaminów i profesjonalne podejście naszej kadry lektorskiej oraz dobór metod i technik nauczania, które uwzględnią Państwa dotychczasowe doświadczenia językowe i pozwolą na bardzo szybki rozwój najbardziej pożądanych przez Państwa umiejętności (język hiszpański).

Kadra nauczycielska Akademii Cambridge i Cambridge School of English to wyłącznie wykwalifikowani lektorzy, posiadający nie tylko odpowiednie wykształcenie filologiczne i/bądź lingwistyczne oraz bogate doświadczenie zawodowe, lecz także wyróżniający się wyjątkowymi cechami osobowości takimi jak życzliwość, entuzjastyczne podejście do nauczania, otwartość na nowe metody. Większość naszych lektorów, oprócz kompetencji językowych, jest wyposażona w bardzo szeroki kontekst kulturowy, w którym język hiszpański jest osadzony.

Kurs hiszpańskiego

„Jaki wpływ ma na społeczeństwo fakt nieuczenia się żadnego obcego języka? Przypuszczalnie podobny do tego, jak całkowite odizolowanie od społeczeństwa pojedynczego człowieka.” Georg Christoph Lichtenberg

Akademia Cambridge oferuje kursy języka hiszpańskiego z dojazdem lektora do domu lub do Państwa firmy w całej Polsce. Bez względu na to, czy nauka języka hiszpańskiego ma służyć rozwojowi Państwa kariery zawodowej, rozpoczęciu studiów w krajach francuskojęzycznych, pogłębianiu wiedzy ogólnej czy też poznawaniu kultury danego kraju poprzez język, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom wszystkich uczących się osób.

Nasze kursy języka hiszpańskiego nie opierają się na jednej metodzie – uczymy tak, by zapewnić naszym Słuchaczom maksymalną efektywność. Na każdych zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie). Podręcznik kursowy traktujemy jako bazę, którą uzupełniamy: artykułami z prasy, fragmentami filmów, seriali, programów publicystycznych, wiadomości telewizyjnych i radiowych, twórczo wykorzystywanymi zasobami internetowymi i programami multimedialnymi. Dopasowujemy sposób prowadzenia zajęć do Słuchacza wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny psychologii nauczania. Stosujemy symulacje, wizualizacje, psychozabawy, odgrywanie ról, mnogość dialogów, zgadywanki, dyskusje w parach lub grupach. Chodzi nam przede wszystkim o nabycie przez naszych Słuchaczy umiejętności uzyskiwania i przekazywania informacji w języku hiszpańskim.

Wszystkie stosowane przez nas metody i techniki nauczania, dobór materiałów szkoleniowych, materiałów dodatkowych i uzupełniających, system oceny postępu językowego, system kontroli procesu dydaktycznego oraz współpraca administracyjno – biurowa ze Słuchaczami, mają przede wszystkim na celu ciągłe motywowanie osób uczących się oraz dostarczanie informacji na temat umiejętności językowych Słuchaczy ich pracodawcom, rodzicom, szkołom, nauczycielom i samym uczącym się. Każdy Słuchacz otrzymuje co semestr raport ze szczegółową informacją na temat postępów w nauce. Nasza szkoła posiada uprawnienia do wystawiania świadectw na drukach MEN.

Kurs szybka nauka język hiszpański, Ceny kursy i nauka języka hiszpańskiego (Cambridge Warszawa): ->

 

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji