fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Warsztaty językowe Cambridge School of English & M1 Warszawa Marki - DLA RODZICÓW ZAKUPY, A DLA DZIECI ANGIELSKI

Warsztaty językowe M1 Warszawa MarkiCentrum Handlowe M1 w Markach we współpracy ze Szkołą Językową Cambridge School of English od 10 kwietnia b.r. rozpoczyna cykl 8 warsztatów z języka angielskiego dla dzieci. Podczas gdy rodzice będą spokojnie robić zakupy, ich pociechy pod okiem doświadczonych lektorów poznawać będą język angielski bawiąc się i grając w gry językowe.

Dzieci posiadają wrodzoną ciekawość oraz łatwość w przyswajaniu języków obcych. Wykorzystując te predyspozycje, CH M1 razem z Cambridge School of English opracowało unikatowy program warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 3 – 5  oraz 6 – 7 lat. Warsztaty odbywać się będą we wtorki między 15:00 a 18:00 w siedzibie centrum handlowego. Prowadzone będą przez dwóch lektorów jednocześnie, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort uczestników. Spotkania pokażą dzieciom jak przyjemne i efektywne może być poznawanie i posługiwanie się językiem angielskim. Przełoży się to w długoterminowej perspektywie na zaszczepienie zainteresowania językiem angielskim, oraz zbuduje pozytywny stosunek do dalszej nauki. Rodzice natomiast, zyskają czas na spokojne zakupy oraz pewność, że ich dzieci spędzają czas w bezpieczny sposób i rozwijają swój potencjał.

Kontakt:

Cambridge School of English
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22 622 30 19
601 920 293

Warsztaty językowe M1 Warszawa Marki

Najmłodsi uczniowie są  zazwyczaj bardzo żywiołowi i chętnie przyswajają wiedzę, dlatego lekcje języka obcego prowadzone są z wykorzystaniem muzyki, ruchu i zabawy – zgodnie ze skuteczną i cenioną metodą o nazwie Total Physical Response (TPR). W praktyce oznacza to, że dzieci uczą się języka „reagując całym ciałem”, co sprawia, że proces zapamiętywania jest bardziej efektywny. W przyjemnej atmosferze uczeń osłuchuje się z dźwiękami języka obcego i stara się je naśladować, śpiewając piosenki, deklamując rymowanki, rysując, odgrywając scenki, ale przede wszystkim wykonując i wydając rozmaite polecenia. Dziecko czerpie dużo radości z nauki mówienia oraz rozumienia słów i zwrotów w języku obcym.
Lektorzy Cambridge School of English przygotowali wiele atrakcyjnych gier i zabaw językowych, kolorowych pomocy wizualnych, wesołych, wpadających w ucho piosenek i krótkich zabawnych filmików.

Podczas siedmiu spotkań uczestnicy warsztatów językowych przeżyją kilka przygód językowych i poznają nowe słownictwo i zwroty z dziedzin takich jak m.in.:

  • Colours and Shapes
  • Weather and Clothes
  • Face and Body
  • Toys and Furniture
  • Animals and Food
  • Party Time and Friends
  • Free time activities

angielski dla dzieci centrum handlowe

warsztaty językowe dla dzieci, shopping centre


M1 darmowy angielski dla dzieci za darmoZajęcia zostały zaplanowane na 7 tygodni. Każde spotkanie odbywa się od godziny 15.00 do 18.00 według następującego harmonogramu:


15.00 - 15. 45  zajęcia językowe
15.50 - 16.00 przerwa
16.00 – 16. 45 zajęcia językowe
16.45- 17.00 przerwa
17.00- 18.00 zajęcia językowe

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji