fbpx
facebook google plus

Family Pack - pakiet językowy dla całej rodziny

W rodzinie trzeba się dzielić, więc czemu nie dzielić się pakietem językowym?

Family Pack - pakiet językowy dla całej rodziny

Co wchodzi w skład pakietu językowego?

 • 20 E-korepetycji (zajęcia językowe 1:1 z non-native speakerem)
 • 15 E-konwersacji (zajęcia językowe 1:1 z native speakerem)
 • certyfikat językowy Cambridge School of English (dla jednej osoby)
 • 3-miesięczny dostęp do platformy e-learningowej (na jeden kurs)
 • 3-miesięczny dostęp do platformy przygotowującej do egzaminów certyfikujących (na jeden kurs)

Pakiet rodzinny, kursów językowych został stworzony dla wygody rodziny, której członkowie mają ambicję i chęci do doskonalenia umiejętności językowych. Program opiera się na indywidualnym nauczaniu, gdzie każdy członek rodziny ma możliwość pracy w formule 1:1 z lektorem, celem przezwyciężenia zagadnień, które są trudne i sprawiają problemy lub też np. przygotować się do konkretnych zadań czy projektów. E-konwersacje i e-korepetycje, prowadzone przez native i non-native speaker’a, pomagają przełamać barierę językową i poprawić wymowę. Dzięki dostępowi do platform e-learningowych członkowie rodzinny utrwalają zasady gramatyki i pisowni, przygotują się do wybranego egzaminu certyfikującego znajomość języka obcego.

Kup teraz i oszczędź ponad 1100 złotych!

 

 

Charakterystyka rozwiązań zawartych w pakiecie Family Pack:

Cykl 20 spotkań 25-minutowych z non-native speakerem, który pomoże przełamać barierę językową w mówieniu, da praktyczne wskazówki jak poprawić płynność wypowiedzi i wymowę. Lektor przygotuje do zbliżającego się egzaminu, pomoże odrobić pracę domową, przygotować prezentację, napisać esej, list, mail czy umowę, rozszerzy też słownictwo. Rozmowa 1:1 jest też dobrą okazją na wytłumaczenie konstrukcji gramatycznych i innych zagadnień, które nie były wystarczająco jasno wytłumaczone w szkole.

E-korepetycje są produktem, który ma na celu wesprzeć i rozszerzyć tematy poruszane na lekcjach.

Cykl 15 spotkań 25-minutowych z native speakerem, które pomogą przełamać barierę językową, wpłynął na poprawność wymowy, przygotują do prezentacji w języku obcym, rozmowy o pracę, spotkania biznesowego z klientem obcojęzycznym, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i wyobraźni członka rodziny. E-konwersacje mają na celu wsparcie poszczególnych osób w ich codziennej pracy lub/i zadaniach domowych. E-konwersacje w przeciwieństwie do E-korepetycji, są prowadzone przez native speaker'a online, zapewniają kontakt z żywym językiem w najbardziej praktycznej postaci. Jest to lepszy wybór dla studenta, który nie potrzebuje się uczyć podstaw, ale chce doszlifować swoje umiejętności i w naturalny sposób imitować akcent native speaker’a.

Certyfikat, którego zdobycie wymaga jedynie dwóch kroków: testu i rozmowy ewaluacyjnej (poziomowanie językowe pisemne i ustne). Kandydat finalnie otrzymuje certyfikat potwierdzający poziom znajomości danego języka.

 • Dostęp do platformy e-learningowej

Platforma e-learningowa, której zawartość można wykorzystać do utrwalania wiedzy poprzez wiele ćwiczeń językowych, gramatycznych, czy też polegających na czytaniu ze zrozumieniem. Jest także naturalnym uzupełnieniem E-korepetycji i E konwersacji, uczącym pracy we własnym zakresie. Lektor (non-native i native) może mieć dostęp do platformy i sprawdzić postępy ucznia.

 • Dostęp do platformy przygotowującej do egzaminów certyfikujących

Platforma zawiera wiele zadań i ćwiczeń, przypominających te z którymi spotka się kursant na egzaminie. Kursant ma dostęp do testów próbnych. Nasza platforma pomogła już ponad 700 000 kursantom w zdaniu egzaminu certyfikacyjnego z języka obcego!

 

Family Pack i jego korzyści:

Family Pack - pakiet językowy

Family Pack - pakiet językowy jest nie tylko sposobem, by zaoszczędzić pieniądze, ale pomaga też w motywowaniu wszystkich członków rodziny do rozwoju umiejętności językowych pod okiem doświadczonych native i non-native speaker’ów.

Family Pack pozwala na zindywidualizowanie materiału, w zależności od potrzeb poszczególnych uczestników kursu. Family Pack to:

 • praca nad przełamaniem bariery językowej
 • rozmowa z native i non-native speakerem
 • praca nad poprawną wymową/akcentem
 • praca nad poprawnością gramatyczną
 • poszerzenie zasobu słownictwa
 • praca nad rozumieniem ze słuchu
 • pomoc w tworzeniu prac pisemnych (maili/listów/sprawozdań/raportów/umów/esejów)
 • pomoc w tworzeniu i przedstawieniu prezentacji
 • pomoc w codziennych problemach komunikacyjnych w środowisku międzynarodowym
 • certyfikacja poziomu znajomości języka obcego

 

Pakiet językowy Family Pack jest wyjątkowy pod względem jego wielkości i możliwości wykorzystania, jest unikalny. Teraz jest do nabycia w promocyjnej cenie tylko 2299 zł. Kupując teraz zaoszczędzasz ponad 1100 złotych.

 

Rozwiązania są dostępne w sprzedaży również osobno. Sprawdź:

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji