fbpx
facebook google plus

Nie tylko język angielski czyli kurs języka norweskiego w Cambridge School of English

 
kurs i nauka jézyka norweskiego

Cambridge School of English do swojej oferty dodaje teraz kursy języka norweskiego. Dostępne są różne rodzaje kursów: grupowe, indywidualne oraz firmowe. Aldri for gammel til å lære – czyli nigdy nie jest za późno na naukę.

Sklep Online - Kursy jézyka szwedzkiego

Jak prowadzony jest kurs języka norweskiego?

Zajęcia prowadzone są przez filologa języka norweskiego.

Nauczysz się komunikować w języku norweskim w sytuacjach życia codziennego. Poznasz podstawowe słownictwo oraz gramatykę. Biorąc udział w kursie nauki języka norweskiego będziesz korzystać z oryginalnego i nowoczesnego podręcznika w przystępnej cenie. Dodatkowo podczas zajęć osłuchasz się z językiem norweskim i poznasz kulturę i obyczaje tego kraju.

Nauka języka norweskiego – jakie są zalety?

Kurs języka norweskiego daje wiele możliwości jeśli chodzi o pracę w Norwegii. Zarobki tutaj są jednymi z najwyższych na świecie. Stolica Norwegii – Oslo, uznawana jest za jedno z najszybciej rozwijających się miast w Europie.

Norwegia jest idealnym krajem dla niezależnych podróżników, a nauka języka norweskiego niesamowicie wzbogaci poznawanie tego kraju i jego mieszkańców.
Jeśli nauczysz się języka norweskiego, porozumienie się w innych językach skandynawskich takich jak szwedzki czy duński będzie dużo prostsze ze względu na ich podobieństwo.

Nauka języka norweskiego


Obecnie język norweski używany jest przez około 5 milionów ludzi i posiada dwie  formy oficjalne – nynorsk czyli język ‘’nowonorweski” i bokmål czyli ‘’język książkowy”.

język norweski

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji