fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Intensywne warsztaty językowe i letnie kolonie,  półkolonie i obozy językowe dla dzieci i młodzieży 6-13 lat (Centrum Warszawa, Śródmieście, Żoliborz) - lato - wakacje 2023

#wakacje #półkolonie
#Warszawa Centrum #Śródmieście

Drodzy Rodzice,

zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 - 13 lat na intensywne warsztaty i półkolonie językowe w Cambridge School of English, które będą odbywać się w formie półkolonii przez całe wakacje 2023 roku. Do wyboru mamy aż 9 turnusów!

Każdy tydzień wypełniony jest kreatywnymi zajęciami podczas których rozwijamy potencjał twórczy i wyobraźnię oraz uczymy się języka angielskiego w praktyce. Podczas warsztatów śpiewamy, malujemy, a także tworzymy projekty artystyczne. Mamy zaplanowane wycieczki do muzeów i innych ciekawych miejsc w Warszawie. Nie zabraknie również ruchu na świeżym powietrzu oraz gier i zabaw zespołowych.

W programie między innymi:

 • Spotkanie z native speakerem
 • Tematyczne zajęcia językowe
 • Zajęcia dotyczące kultury i tradycji krajów anglojęzycznych
 • Wycieczki
 • Zajęcia ruchowe w parku
 • Eko sztuka
 • Origami
 • Zajęcia kulinarne
 • Tworzenie gier i komiksów
 • Zajęcia Muzyczne (rymowanki, piosenki, karaoke)
 • Warsztaty Teatralne
 • Planszówki
 • Miło spędzony czas :)

Podczas zajęć nie tylko mówimy w języku angielskim, ale również rozwijamy twórczy potencjał uczestników - śpiewamy, malujemy i tworzymy projekty oraz rozwijamy life skills. W wakacje 2023 zorganizujemy także szereg bardzo ciekawych zajęć plastyczno-manualnych z wykorzystaniem różnorodnych materiałów.

Nasze wakacje z językiem angielskim to dynamiczne zajęcia w formie warsztatów – nie ma miejsca na nudę!

Intensywne wakacyjne warsztaty i półkolonie językowe są prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych i sympatycznych nauczycieli (non-native speakers i native speakears) z głową pełną pomysłów i zapasem pozytywnej energii :)

Zajęcia językowe odbywają się w naszej placówce przy ul. Widok 10/1 (Warszawa Centrum) lub Konwiktorska 7 i są organizowane się w niewielkich grupach (od 4 do 10 osób), co daje możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi odpowiednio dużo uwagi.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Półkolonie zimowe z językiem angielskim i wakacyjne kursy językowe - FERIE ZIMOWE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM DLA DZIECI W WIEKU 6 -13 LAT ->

Intensywne warsztaty językowe – informacje praktyczne, terminy i ceny

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w dwóch naszych placówkach przy ul. Widok 10/1 (Warszawa Centrum) oraz Konwiktorskiej 7 (Warszawa Śródmieście).

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie należy czekać z zapisaniem dziecka na warsztaty do ostatniej chwili.

Czas trwania warsztatów – dostępne warianty

Organizujemy intensywne warsztaty językowe w następujących blokach:

 • porannym (od 9.00 do 13.30);
 • całodziennym (od 9.00 do 17.15 z 45-minutową przerwą na obiad).

Program:

Spotkania z native speakerem

W trakcie trwania każdego turnusu odwiedzi nas native speaker języka angielskiego, z którym będziemy mogli porozmawiać na temat kraju z którego pochodzi oraz poćwiczyć oryginalny akcent.

Tematyczne zajęcia językowe

Utrwalimy sobie słownictwo związane z wakacjami oraz podróżowaniem. Poćwiczymy uzyskiwanie i udzielanie informacji o położeniu miejsc i ludzi oraz popracujemy z mapą.

Wycieczki

Odwiedzimy kilka atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie gdzie poszerzymy swoją wiedzę o historii, sztuce i kulturze. Każda wizyta w muzeum otwiera na świat, pozwala zdobyć ciekawe informacje o otaczającym na świecie, pokazuje szerszy punkt widzenia oraz uczy wrażliwości na piękno i estetykę co umożliwimy uczestnikom naszych warsztatów :)

Zajęcia dotyczące kultury i tradycji krajów anglojęzycznych

Zapoznamy się z ciekawostkami dotyczącymi różnych krajów anglojęzycznych, dowiemy się o ich zwyczajach oraz interesujących miejscach i ludziach z nimi związanych.

Eko sztuka

Na zajęciach plastycznych powstaną projekty ze...śmieci, takich jak rolki po papierze toaletowym czy zakrętki od butelek. Wykorzystamy wszystkie pokłady swojej kreatywności żeby dać pozornie niepotrzebnym przedmiotom nowe życie i stworzyć z nich coś pięknego.

Warsztaty Teatralne

Wspólnie przygotujemy krótki scenariusz i za pomocą dostępnych rekwizytów wcielimy się w różne role. Odgrywanie dialogów w krótkich scenkach pozwoli nam na ćwiczenie płynności i poprawności wypowiedzi ustnych oraz intonacji i akcentu.

Origami

Wspólnie nauczymy się precyzyjnej sztuki składania papieru aby stworzyć wspaniałe trójwymiarowe dzieła. Podczas tych zajęć będziemy ćwiczyć swoją cierpliwość, logiczne myślenie i koncentrację, a także zdolności manualne.

Zajęcia kulinarne

Poznamy nazwy produktów spożywczych oraz technik przyrządzania różnych dań, przygotowujemy przepisy na smakowite potrawy oraz samodzielnie przygotujemy proste i smaczne przekąski, mniam :)

Tworzenie gier i komiksów

Wymyślimy i opracujemy reguły naszej własnej gry planszowej w języku angielskim
a następnie własnoręcznie wykonamy planszę, pionki i inne akcesoria. Przygotujemy także krótkie kreatywne historyjki obrazkowe z zabawnymi dialogami.

Zajęcia Muzyczne

Za pomocą wierszy, rymowanek, łamaczy językowych i piosenek w przyjemny sposób będziemy ćwiczyć zawiłości angielskiej wymowy. Wcielimy się w gwiazdy estrady i samodzielnie lub w zespołach weźmiemy udział w karaoke.

Zajęcia ruchowe w parku

W zdrowym ciele zdrowy duch dlatego część czasu przeznaczymy na spacery, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Powtórzymy sobie nazwy ćwiczeń i sportów
w języku angielskim oraz nacieszymy się słoneczną, letnią pogodą.

Planszówki

Gry planszowe ćwiczą koncentrację, logiczne myślenie oraz pamięć, a także umiejętność panowania nad emocjami. Ponadto uczą pracy zespołowej, czekania na swoją kolej oraz przegrywania :) Przede wszystkim jednak grając będziemy się świetnie razem bawić!

Miło spędzony czas :)

Tydzień intensywnych warsztatów językowych to wiele godzin wspólnej nauki przez zabawę, kreatywnych wyzwań oraz interesujących projektów. Każdy z uczestników zakończy ten czas nie tylko z certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo, ale przede wszystkim z nowymi umiejętnościami, znajomościami oraz mnóstwem miłych wspomnień.

Cennik

Aktualny cennik intensywnych warsztatów językowych (półkolonii) organizowanych przez Cambridge School of English w wakacje 2023 kształtuje się następująco:

 • Zajęcia od 9.00 do 13.30 - 699 PLN / tygodniowy turnus - propozycja ceny do 5 czerwca 2023 - od 6 czerwca 2023 - 799 PLN;
 • Zajęcia od 9.00 do 17.15 - 999 PLN / tygodniowy turnus - propozycja ceny do 5 czerwca 2023 - od 6 czerwca 2023 - 1.099 PLN;
 • Warunkiem rezerwacji miejsca w danym terminie jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł (w tytule przelewu należy wpisać turnus oraz imię i nazwisko oraz wiek dziecka);
 • Wycieczki fakultatywne (poza harmonogramem) są dodatkowo płatne. Aktualny harmonogram półkolonii jest przesyłany uczestnikom w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie warsztatów.

* za przyprowadzenie kolegi/koleżanki (100 zł taniej dla polecającego i 50 zł dla tego, kto skorzysta)
* za zakup dwóch turnusów - 100 zł zniżki za drugi turnus
* dla stałych klientów (z poprzednich turnusów) - 100 zł zniżki;

Informujemy, że rabaty i promocje nie łączą się.

Półkolonie, Kolonie, obozy, kursy językowe, wakacyjne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieżyWarszawa

Inne istotne informacje dotyczące intensywnych warsztatów językowych

 • Zapewniamy możliwość pozostawienia dziecka w naszej szkole już o godzinie 8.45 i odebranie o 17.15 (w tym czasie dzieci mają do dyspozycji kolorowanki i gry planszowe);
 • W przypadku zapisania dziecka na zajęcia od 9.00 do 17.15 w cenę wliczony jest obiad (zupa oraz drugie danie), a także podwieczorek (zazwyczaj owoce lub kanapki). Posiłki zapewnia firma cateringowa;
 • W przypadku zapisania dziecka na jeden blok zajęciowy (od 9.00-13.30) prosimy o zapewnienie dzieciom drugiego śniadania lub podwieczorku;
 • Zajęcia odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego, rano mierzymy temperaturę uczestników, często myjemy i dezynfekujemy dłonie, wietrzymy pomieszczenia i dezynfekujemy powierzchnie.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat na kolonie, półkolonie i obozy językowe z Cambridge School of English (Warszawa Centrum, Śródmieście, Żoliborz)!

=> Kup teraz!

Kolonie, półkolonie i obozy językowe odbywają się w dwóch grupach wiekowych.

Letnie kolonie, półkolonie i obozy językowe w Cambridge School of English to:

 • codzienna nauka angielskiego połączona z rozwijaniem twórczego potencjału naszych podopiecznych;
 • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego lektora non-native speakera oraz native speakera pochodzącego z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii lub Kanady;
 • niewielkie grupy (4 - 10 osób), co umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań uczestników;
 • nauka języka odbywa się poprzez działanie i nieodłącznie związana jest z zabawami ruchowymi, muzyką oraz plastyką;
 • zajęcia prowadzone są w języku angielskim poprzez zabawę z wykorzystaniem piosenek, wierszyków, gier i elementów artystycznych i teatralnych;
 • nasi podopieczni nie tylko aktywnie korzystają z języka obcego, ale również zyskują wiedzę dotyczącą kultury i tradycji krajów anglojęzycznych.

Intensywne letnie warsztaty językowe, kolonie i półkolonie językowe – kadra dydaktyczna

 • Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli (non-native speakers i native speakears) z głową pełną pomysłów
obozy i warsztaty językowe dla dzieci Warszawa

Oferta lato 2023 - Terminy intensywnych warsztatów językowych - wakacje 2023:

Cambridge School of English zaprasza na letnie kolonie i półkolonie językowe w następujących terminach:

TURNUS I: 26.06-30.06.2023 => Kup teraz!  - niedostępne

TURNUS II: 03-07.07.2023 => Kup teraz!  - niedostępne

*  TURNUS III: 10-14.07.2023 => Kup teraz!  - niedostępne

*  TURNUS IV: 17-21.07.2023 => Kup teraz! - niedostępne

*  TURNUS V: 24-28.07.2023 => Kup teraz!  - niedostępne

*  TURNUS VI: 31.07-04.08.2023 => Kup teraz!  - niedostępne

*  TURNUS VII: 07-11.08.2023 => Kup teraz!  - niedostępne

*  TURNUS VIII: 14-18.08.2023 => Kup teraz!

*  TURNUS IX: 21-25.08.2023 => Kup teraz! 

Zamów teraz => 

 

Kolonie i półkolonie językowe dla dzieci i młodzieży Centrum Warszawa

Osoby zainteresowane zapisaniem dzieci na półkolonie językowe w Cambridge School of English prosimy o kontakt: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel:  22-622-30-19 lub 601 920 293.

Warsztaty językowe dla dzieci 6-13 lat

kolonie letnie dla dzieci Warszawa

FAQ -Najczęściej zadawane pytania dotyczące uczestnictwa
w intensywnych warsztatach językowych (półkoloniach):

Czy dziecko może zabrać na warsztaty telefon komórkowy i inny sprzęt elektroniczny?

Dziecko może mieć telefon komórkowy, ale warto je uprzedzić przed warsztatami językowymi, że nie będzie mogło z niego korzystać w każdej chwili. Wychowawcy dbają o to, żeby dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach programowych. Dobrze jest umówić się z dzieckiem na rozmowę o jednej porze dnia, np. w przerwie poobiedniej około godziny 14.00. Dziecko może także skorzystać z telefonu w sekretariacie szkoły. Ze względu na intensywne programy zajęć i krótkie przerwy lepiej, aby dzieci nie zabierały ze sobą tabletów czy innych urządzeń elektronicznych – i tak nie będzie czasu, aby z nich skorzystać.

Czy należy dać dziecku kieszonkowe?

Rekomendujemy, aby ewentualne kieszonkowe było niewielkie – maksymalnie 20 zł w skali całego tygodnia. Na naszych warsztatach dzieci otrzymują wyżywienie - dwudaniowy obiad oraz podwieczorek,  dostępne są również owoce.

Czy dzieci otrzymują wodę do picia pomiędzy posiłkami?

Woda jest dostępna przez cały czas w salach dydaktycznych. Na korytarzu znajduje się również dystrybutor.

Dziecko jest na specjalnej diecie – czy można zapisać je na warsztaty?

Przyjmujemy uczestników będących na różnych dietach. W przypadku, jeśli Państwa dziecko podlega specjalnej diecie, prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym biurem.

Czy w poniedziałek rano w biurze szkoły są kolejki?

Tak, kolejki się zdarzają, szczególnie na kilka minut przed rozpoczęciem pierwszego dnia warsztatów. Rekomendujemy, aby pierwszego dnia warsztatów przybyć do szkoły odrobinę wcześniej. W biurze szkoły dostępny jest terminal, ale warto uregulować opłaty wcześniej za pomocą przelewu bankowego- z pewnością procedura administracyjna przebiegnie szybciej.

Każdy rodzic lub opiekun podpisuje w biurze szkoły listę obecności podczas pozostawiania oraz odbioru uczestnika warsztatów. 

Czy menu jest dostępne wcześniej?

Tak, tygodniowy jadłospis dostępny jest w biurze szkoły. Menu wywieszamy również na tablicy w korytarzu szkoły.

Czy program zajęć jest taki sam w każdym tygodniu?

Program zajęć jest modyfikowany i staramy się, aby zajęcia twórcze, warsztaty i wyjścia były zróżnicowane. Współpracujemy z licznymi instytucjami, muzeami, animatorami, native speakerami i w związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom warsztatów wiele interesujących bloków tematycznych.

Bardzo często uczestnicy warsztatów zapisywani są na kilka turnusów i dokładamy wszelkich starań, aby program w każdym tygodniu był urozmaicany.

O której godzinie zaplanowane są wyjścia?

Uczestnicy warsztatów językowych najczęściej wychodzą na zajęcia dodatkowe o godzinie 11.00 – 11.30. Szczegółowy harmonogram dostępny jest w biurze szkoły oraz będzie wywieszany na tablicy korkowej w korytarzu szkoły.

Czy wymagają Państwo dodatkowych przyborów na warsztaty plastyczne?

Szkoła zapewnia przybory plastyczne i materiały potrzebne, aby uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Sporadycznie może zdarzyć się, że poprosimy o przyniesienie kilku przedmiotów – na przykład kolorowej włóczki, rolek po ręczniku papierowym itp. Biuro szkoły wysyła informację mailową do rodziców/ opiekunów z minimum 48 godzinnym wyprzedzeniem.

Czy rodzic musi osobiście odprowadzić dziecko do szkoły i odebrać je po zakończeniu zajęć?

Dziecko powinno być przyprowadzane i odbierane przez osobę dorosłą, która jest do tego upoważniona i jej dane zostały podane podczas rejestracji  uczestnika. W przypadku, gdy rodzic lub opiekun chciałby upoważnić inną osobę (babcię, dziadka, pełnoletniego członka rodziny), należy dostarczyć podpisaną zgodę na odbiór dziecka przez inną osobę (ze wskazaniem jej imienia, nazwiska, numeru dowodu tożsamości oraz numeru telefonu).

Czy można otrzymać fakturę za udział w warsztatach językowych?

Tak, można otrzymać fakturę. Należy podać dane do faktury podczas rejestracji uczestnika. Faktura będzie do odbioru w biurze szkoły.

Czy dziecko otrzymuje pamiątkowy dyplom po zakończeniu warsztatów językowych?

Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w wakacyjnych zajęciach. Dyplomy wręczane są około 13.15 lub o 17.00 w przypadku uczestników zapisanych na warsztaty całodzienne.

Referencje klientów półkolonie

Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu pólkolonii. Dziecko codziennie wracało zadowolone, chętnie chodziło na kolejne zajęcia.
Intensywnośc kontaktu z językiem angielskim daje sie odczuć w domu, dziecko stale pyta "a jak jest po angielsku..." czy też wypowiadając połowiczne zdania w języku angielskim, po prostu chce stale mówić.
Jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż nie po raz pierwszy korzystamy z półkolonii językowych i dotychczas nie zauważałam podobnych zachowań.
Uważam, że dziecko bardzo skorzystało z tych zajęć, zwłaszcza językowo, a był to bardzo krótki okres czasu, bo tylko tydzień,

Dziękujemy bardzo, na pewno jeszcze skorzystamy z podobnej oferty!
Pozdrawiam, mama Oli.

 

Jesteśmy z mężem pod wrażeniem, skąd panie lektorki czerpią pomysły na tyle ciekawych aktywności. Każdego dnia Antoś wracał z zadowolony i buzia mu się nie zamykała, kiedy opowiadał o swoim dniu.

Mama Antosia, 7 lat

 

Zapisujemy nasze dziecko na półkolonie w Cambridge regularnie od 4 lat w ferie zimowe i wakacje. Moje dzieci nie chcą słyszeć o innych półkoloniach.. Organizatorzy są bardzo otwarci na sugestie, rozbudowują program, żeby dzieci, które już uczestniczyły w półkoloniach się nie nudziły (zajęcia z lepienia w glinie czy rzeźbienia w mydle – super!). Nauczyciele mają świetny kontakt z dziećmi. Ja mam pełny relaks, że moje dzieci są zadowolone i dobrze zaopiekowane.

Malwina, mama Mateusza 12 lat i Oli 9 lat

 

Półkolonie w Cambridge School of English bardzo przypadły do gustu moim 8-latkom, dużo angielskiego i urozmaicony program. Dzieciaki wracały szczęśliwe. I o to chodzi!

Ewa, mama Borysa i Bruna 8-lat

 

„To był pierwszy kontakt z językiem angielskim. Syn chętnie chodził na zajęcia, a poprzez zabawę zyskał duży zasób słów i zwrotów. Do tego fantastyczne podejście p. Kamili i Ani”

„Zapisałam dziecko na zajęcia do 13.30, ale po pierwszym dniu córka poprosiła mnie, żeby zostawać do 17.15, to chyba najlepsza rekomendacja.”

„Bardzo dobra relacja zabawy i nauki w przyjaznej dla dziecka atmosferze i zróżnicowane formy zabawy pozwalające na rozwój dziecka.”
„Zapisaliśmy córkę na jeden turnus, a była na pięciu, bardzo jej się podobało. Na początku obawialiśmy się, że program będzie się powtarzać, ale nauczyciele czuwali nad tym, aby bloki tematyczne były urozmaicone ”

 

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji